1.5KE30CA Supresors(transil), 30V, divi virzieni, DO-201
1.5KE30CA
5
  • Apraksts
    • Manufacturer STMicroelectronics
    • Type of diode TVS
    • Power dissipation 1.5kW
    • Max. off-state voltage 25.6V
    • Breakdown voltage 30V
    • Max. forward impulse current 36A
    • Semiconductor structure bidirectional
    • Case DO201
    • Mounting THT
    • Leakage current 5µA
    • Kind of package Ammo Pack
    • Additional information
    • Gross weight: 0.964 g
    • Manufacturer part number: 1.5KE30CA
    Parametri
    1.5kW
    DO-201
    THT
    Divvirzienu
    30V